Scroll Top
hakkımızda

HAKKIMIZDA

 Form Global Lojistik olarak denizyolu, havayolu, karayolu, Ro-Ro, demiryolu ve proje taşımacılığı alanlarında uzmanlaşmış tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Güçlü network ağımız sayesinde dünyanın birçok noktasına, ithalat ve ihracat işlemlerini küresel ölçekte uçtan uca lojistik çözümleri sunmaktayız.

“Mutlu çalışanlar, mutlu işyeri” en önemli ilkemizdir. İşinden keyif alan, konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile tüm süreçleri hızlı, hatasız ve basitleştirilmiş iş yapış şekli ile yönetmekteyiz.  Esinlendiğimiz hedef doğrultusunda ve çalışanlarımızın ortak katkılarıyla çok kısa bir sürede büyük bir yol kateden firmamız, tüm paydaşlarımızın en sevilen lojistik iş ortağı olmayı başarmış bulunmaktadır.


Seçkin lojistik profesyonellerinden oluşan ekibimiz, müşterilerimizin ithalat ve ihracat yükleriyle ilgili en uygun hat, transit süre ve en doğru fiyat değerlendirmelerini yaparak dünyanın her noktasına yük organizasyonunu sağlamaktadır. Sektörün gelişmeleri ve yeniliklerini takip eden ekibimiz, profesyonel bir yaklaşımla müşterilerinin ihtiyaçlarına bağlı olarak yük organizasyonun yapmaktadır. Ekibimiz, tüm süreçleri iş ortaklarımıza doğru ve kesintisiz bilgi akışı ile aktarmaktadır.
Form Global Lojistik ailesi olarak almak istediğiniz hizmetin her aşamasında hatta daha sonrasında da sizin destekçiniz olmaktan ve size değer katmaktan gurur duyuyoruz.
01.
PLANLAMA VE ANALİZ
02.
UYGULAMA VE TAKİP
03.
BİLGİLENDİRME VE DESTEK
0
YILLIK DENEYİM
MİSYONUMUZ

Form Global Lojistik olarak misyonumuz, müşterilerimize dünya genelinde en etkili ve güvenilir lojistik çözümlerini sunmaktır. Müşterilerimizin ithalat ve ihracat süreçlerini kolaylaştırmak, tedarik zincirlerini optimize etmek ve işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak ve iş ortaklarımıza değer katmak amacıyla sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, küresel bir lojistik lideri olmak ve sektörümüzde referans alınan bir marka haline gelmektir. Sürekli olarak müşterilerimizin beklentilerini aşacak hizmetler sunmak, lojistik sektöründe yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak için çaba sarf ediyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızı koruyarak, uluslararası pazarda güçlü bir ağ oluşturmak ve iş ortaklarımızla uzun vadeli, karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler kurmak vizyonumuzun temel taşlarıdır.